IKQ75N120CS6XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IKQ75N120CS6XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IKQ75N120CS6XKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 1200V 150A TO247
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 1200 V 150 A 880 W Furatszerelt PG-TO247-3-46
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IKQ75N120CS6XKSA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kapcsolási energia
5,15mJ (be), 2,95mJ (ki)
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
530 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
34ns/300ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
600V, 75A, 4ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Záróirányú feléledési idő (Trr)
440 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
150 A
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
300 A
Tokozás
TO-247-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,15V / 15V, 75A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3-46
Max. teljesítmény
880 W