IGW25N120H3FKSA1
DigiKey raktári szám
IGW25N120H3FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IGW25N120H3FKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 1200V 50A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 1200 V 50 A 326 W Furatszerelt PG-TO247-3-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IGW25N120H3FKSA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Kapcsolási energia
2,65mJ
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
115 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
27ns/277ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
600V, 25A, 23ohm, 15V
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
50 A
Tokozás
TO-247-3
Max. kollektoráram (Icm)
100 A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3-1
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,4V / 15V, 25A
Alap típusszám
Max. teljesítmény
326 W