IDL10G65C5XUMA2
DigiKey raktári szám
448-IDL10G65C5XUMA2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IDL10G65C5XUMA2CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IDL10G65C5XUMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IDL10G65C5XUMA2
Leírás
DIODE SIL CARB 650V 10A PGVSON4
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 650 V 10A Felületszerelt PG-VSON-4
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IDL10G65C5XUMA2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Nullára lezárási idő > 500mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
0 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
180 µA @ 650 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
300pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
650 V
Gyártói tokozás
PG-VSON-4
Vezetési áram (Io)
10A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.7 V @ 10 A