IDB30E120ATMA1
DigiKey raktári szám
IDB30E120ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IDB30E120ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IDB30E120ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IDB30E120ATMA1
Leírás
DIODE STD 1200V 50A PGTO26332
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 50A Felületszerelt PG-TO263-3-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IDB30E120ATMA1 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
243 ns
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 1200 V
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
PG-TO263-3-2
Vezetési áram (Io)
50A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
2.15 V @ 30 A