IAUTN15S6N025ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUTN15S6N025ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUTN15S6N025ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUTN15S6N025ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUTN15S6N025ATMA1
Leírás
MOSFET_(120V 300V)
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 150 V 245A (Tj) 357W (Ta) Felületszerelt PG-HSOF-8-1
EDA / CAD modellek
IAUTN15S6N025ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 270µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
139 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9900 pF @ 75 V
Teljesítményveszteség (max.)
357W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
150 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
8V, 10V
Gyártói tokozás
PG-HSOF-8-1
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,5mohm / 100A, 10V