IAUC60N04S6L039ATMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 5 000
Adatlap
Similar
Raktáron: 4 970
Adatlap
N csatornás 40 V 60A (Tc) 42W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IAUC60N04S6L039ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUC60N04S6L039ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUC60N04S6L039ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUC60N04S6L039ATMA1
Leírás
IAUC60N04S6L039ATMA1
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
IAUC60N04S6L039ATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
20 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±16V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1179 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
42W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,02mohm / 30A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 14µA