IAUC100N10S5L040ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUC100N10S5L040ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUC100N10S5L040ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 100A 8TDSON-34
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 100A (Tc) 167W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-34
EDA / CAD modellek
IAUC100N10S5L040ATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
78 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5200 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
167W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-34
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4mohm / 50A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 90µA