FS200R07N3E4RBOSA1
DigiKey raktári szám
448-FS200R07N3E4RBOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS200R07N3E4RBOSA1
Leírás
IGBT MOD 650V 200A 600W MOD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 650 V 200 A 600 W lemezre szerelhető modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FS200R07N3E4RBOSA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
1,95V / 15V, 200A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
13 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
650 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
200 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
600 W