FS150R12KT4B11BOSA1
DigiKey raktári szám
FS150R12KT4B11BOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS150R12KT4B11BOSA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 150A 750W MOD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 150 A 750 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,1V / 15V, 150A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
9.35 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
150 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
750 W