FP75R12KE3BOSA1
DigiKey raktári szám
FP75R12KE3BOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP75R12KE3BOSA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 105A 355W MOD
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul NPT egyszeres 1200 V 105 A 355 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
5 mA
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
5.3 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
No
IGBT típusa
NPT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Konfiguráció
egyszeres
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
105 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
355 W
Alap típusszám
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,2V / 15V, 75A