FP35R12W2T4BOMA1
DigiKey raktári szám
448-FP35R12W2T4BOMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP35R12W2T4BOMA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 54A 215W MOD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 54 A 215 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,25V / 15V, 35A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
2 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
54 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
215 W