FP10R12W1T7B3BOMA1
DigiKey raktári szám
448-FP10R12W1T7B3BOMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP10R12W1T7B3BOMA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 10A AG-EASY1B-2
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 10 A lemezre szerelhető AG-EASY1B-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FP10R12W1T7B3BOMA1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. kollektor-maradékáram
4.5 µA
Gyártó
Infineon Technologies
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
1.89 nF @ 25 V
Sorozat
Bemenet
Háromfázisú egyenirányító híd
Csomagolás
Tálca
NTC termisztor
Igen
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
IGBT típusa
Trench Field Stop
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Tokozás
modul
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
AG-EASY1B-2
Max. kollektoráram (Ic)
10 A
Alap típusszám
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
1,6V / 15V, 10A (tipikus)