FP10R12W1T4BOMA1
DigiKey raktári szám
FP10R12W1T4BOMA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FP10R12W1T4BOMA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 20A 105W MOD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Háromfázisú inverter 1200 V 20 A 105 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,25V / 15V, 10A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
1 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
600 pF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Konfiguráció
Háromfázisú inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
20 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
105 W