FF450R12KT4HOSA1
DigiKey raktári szám
448-FF450R12KT4HOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FF450R12KT4HOSA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 450A 2400W MOD
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Félhíd 1200 V 450 A 2400 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,15V / 15V, 450A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
5 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
28 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
No
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
Félhíd
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
450 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
2400 W