FF300R12ME4BOSA1
DigiKey raktári szám
448-FF300R12ME4BOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FF300R12ME4BOSA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 450A 1600W MOD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop 2 független 1200 V 450 A 1600 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,1V / 15V, 300A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
3 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
18.5 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
Igen
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Konfiguráció
2 független
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
450 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
1600 W