FF1700XTR17IE5DBPSA1
DigiKey raktári szám
448-FF1700XTR17IE5DBPSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FF1700XTR17IE5DBPSA1
Leírás
IGBT MODULE 1700V 1.7KA 2.1MW
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Félhíd-inverter 1700 V 1700 A 2100000 W lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FF1700XTR17IE5DBPSA1 modellek
Kategória
Max. teljesítmény
2100000 W
Gyártó
Infineon Technologies
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,33V / 15V, 1,7kA
Sorozat
Max. kollektor-maradékáram
10 mA
Csomagolás
Tálca
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
81 nF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet
standard
IGBT típusa
Trench Field Stop
NTC termisztor
Igen
Konfiguráció
Félhíd-inverter
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1700 V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Max. kollektoráram (Ic)
1700 A