FF150R12KE3GB2HOSA1
FF150R12KE3GB2HOSA1
DigiKey raktári szám
448-FF150R12KE3GB2HOSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FF150R12KE3GB2HOSA1
Leírás
IGBT MOD 1200V 225A 780W MOD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT modul Trench Field Stop Félhíd-inverter 1200 V 225 A 780 W lemezre szerelhető modul
Kategória
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,15V / 15V, 150A
Gyártó
Infineon Technologies
Max. kollektor-maradékáram
5 mA
Sorozat
Bemenő kapacitás (Cies) / Uce
11 nF @ 25 V
Csomagolás
Tálca
Bemenet
standard
Alkatrész státusza
Aktív
NTC termisztor
No
IGBT típusa
Trench Field Stop
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Konfiguráció
Félhíd-inverter
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
1200 V
Tokozás
modul
Max. kollektoráram (Ic)
225 A
Gyártói tokozás
modul
Max. teljesítmény
780 W