CY7C1470BV25-167BZXI
DigiKey raktári szám
448-CY7C1470BV25-167BZXI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CY7C1470BV25-167BZXI
Leírás
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SRAM - szinkron, SDR Memória IC 72Mbit párhuzamos 167 MHz 3.4 ns 165-FBGA (15x17)
Kategória
Memória felépítése
2M x 36
Gyrt.
Memória interfész
párhuzamos
Sorozat
Órajelfrekvencia
167 MHz
Csomagolás
Tálca
Hozzáférési idő
3.4 ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,375V ~ 2,625V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)