CY7C1461KV33-133AXI
DigiKey raktári szám
CY7C1461KV33-133AXI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CY7C1461KV33-133AXI
Leírás
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SRAM - szinkron, SDR Memória IC 36Mbit párhuzamos 133 MHz 6.5 ns 100-TQFP (14x20)
Kategória
Memória felépítése
1M x 36
Gyrt.
Memória interfész
párhuzamos
Sorozat
Órajelfrekvencia
133 MHz
Csomagolás
Tálca
Hozzáférési idő
6.5 ns
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
3,135V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)