CY15V104QSN-108SXIT
DigiKey raktári szám
448-CY15V104QSN-108SXITTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CY15V104QSN-108SXIT
Leírás
IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Részletes leírás
FRAM (ferroelektromos RAM) Memória IC 4Mbit SPI - Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
Kategória
Memória felépítése
512K x 8
Gyrt.
Memória interfész
SPI - Quad I/O
Sorozat
Órajelfrekvencia
108 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség
1,71V ~ 1,89V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)