BSZ097N10NS5ATMA1
DigiKey raktári szám
BSZ097N10NS5ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSZ097N10NS5ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSZ097N10NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSZ097N10NS5ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 8A/40A TSDSON
Részletes leírás
N csatornás 100 V 8A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 69W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8-FL
EDA / CAD modellek
BSZ097N10NS5ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 36µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
28 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2080 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,1W (Ta), 69W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-FL
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
9,7mohm / 20A, 10V