BSZ068N06NSATMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
N csatornás 60 V 40A (Tc) 2,1W (Ta), 46W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8-FL
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BSZ068N06NSATMA1
DigiKey raktári szám
BSZ068N06NSATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSZ068N06NSATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSZ068N06NSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSZ068N06NSATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 60V 40A TSDSON
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BSZ068N06NSATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 20µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
21 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1500 pF @ 30 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,1W (Ta), 46W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-FL
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
6,8mohm / 20A, 10V