BSZ034N04LSATMA1
DigiKey raktári szám
BSZ034N04LSATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSZ034N04LSATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSZ034N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSZ034N04LSATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 40V 19A/40A TSDSON
Részletes leírás
N csatornás 40 V 19A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 52W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8-FL
EDA / CAD modellek
BSZ034N04LSATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
25 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1800 pF @ 20 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,1W (Ta), 52W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8-FL
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,4mohm / 20A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA