BSC265N10LSFGATMA1
DigiKey raktári szám
BSC265N10LSFGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC265N10LSFGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC265N10LSFGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC265N10LSFGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 6.5A/40A TDSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 6,5A (Ta), 40A (Tc) 78W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-1
EDA / CAD modellek
BSC265N10LSFGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,4V / 43µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
21 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1600 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Teljesítményveszteség (max.)
78W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V