BSC093N04LSGATMA1
DigiKey raktári szám
BSC093N04LSGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC093N04LSGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC093N04LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC093N04LSGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 40V 13A/49A TDSON
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 13A (Ta), 49A (Tc) 2,5W (Ta), 35W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-5
EDA / CAD modellek
BSC093N04LSGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 14µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
24 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1900 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 35W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-5
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
9,3mohm / 40A, 10V