BAV70WH6327XTSA1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 5 828
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 126
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 2 921
Diodes Incorporated
onsemi
Diódatömb 1 pár közös katódos 80 V 200mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAV70WH6327XTSA1
DigiKey raktári szám
BAV70WH6327XTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAV70WH6327XTSA1
Leírás
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT323
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BAV70WH6327XTSA1 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 70 V
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
80 V