BAV70E6327HTSA1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 177 170
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 2 732
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diódatömb 1 pár közös katódos 80 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAV70E6327HTSA1
DigiKey raktári szám
BAV70E6327HTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAV70E6327HTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAV70E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAV70E6327HTSA1
Leírás
DIODE ARRAY GP 80V 200MA PGSOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BAV70E6327HTSA1 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 70 V
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
80 V