BAS70E6327HTSA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Infineon Technologies
Raktáron: 29 771
Adatlap
Direct
onsemi
Raktáron: 8 286
Adatlap
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Upgrade
Nexperia USA Inc.
onsemi
Similar
STMicroelectronics
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
MACOM Technology Solutions
dióda 70 V 70mA Felületszerelt PG-SOT23
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS70E6327HTSA1
DigiKey raktári szám
BAS70E6327HTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70E6327HTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70E6327HTSA1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGSOT23
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
2pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
PG-SOT23
Vezetési áram (Io)
70mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség