BAS7005WH6327XTSA1
DigiKey raktári szám
BAS7005WH6327XTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS7005WH6327XTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS7005WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS7005WH6327XTSA1
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 70mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V