BAS7002LE6327XTMA1
DigiKey raktári szám
448-BAS7002LE6327XTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-BAS7002LE6327XTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-BAS7002LE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS7002LE6327XTMA1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGTSLP21
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 70 V 70mA Felületszerelt PG-TSLP-2-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS7002LE6327XTMA1 modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
2pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
PG-TSLP-2-1
Vezetési áram (Io)
70mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség