BAS3005A02VH6327XTSA1
DigiKey raktári szám
BAS3005A02VH6327XTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS3005A02VH6327XTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS3005A02VH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS3005A02VH6327XTSA1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA PGSC792
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 500mA Felületszerelt PG-SC79-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS3005A02VH6327XTSA1 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
300 µA @ 30 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
15pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
PG-SC79-2
Vezetési áram (Io)
500mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 500 mA