IXA16-HBFF12-16.000MHZ
DigiKey raktári szám
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZCT-ND - Vágott szalag (CT)
2780-IXA16-HBFF12-16.000MHZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXA16-HBFF12-16.000MHZ
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 12pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
12pF