PS5R-VF24
DigiKey raktári szám
1885-1451-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PS5R-VF24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Gyártó
IDEC
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
89%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 65°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,76" H. x 1,81" Sz. x 4,53" M. (121,0mm x 46,0mm x 115,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
100V
Tanúsítvány
CE, cULus, TUV
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V