44ATM250T-P240
DigiKey raktári szám
2882-44ATM250T-P240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
44ATM250T-P240
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24V 250 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
250 W
Gyártó
Ideal Power Ltd.
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
VI. szint
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 6 pólusú
Régió
Észak-Amerika
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
8,03" H. x 3,70" Sz. x 1,71" M. (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Kimeneti feszültség
24V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10,4A