Ehhez nincs kép: 82662-100B-01-D
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
82662-100B-01-D
DigiKey raktári szám
5378-82662-100B-01-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
82662-100B-01-D
Leírás
CABLINE-CA HARNESS 30P 40AWG 50O
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Dugó-dugó 0,328' (100,00mm, 3,94")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,016" (0,40mm)
Gyártó
I-PEX
Hossz
0,328' (100,00mm, 3,94")