82188-100B-02-D
DigiKey raktári szám
5378-82188-100B-02-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
82188-100B-02-D
Leírás
CABLINE-VS II HAR 30P 100MM 1:N
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Dugó-dugó 0,328' (100,00mm, 3,94")
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,020" (0,50mm)
Gyártó
I-PEX
Hossz
0,328' (100,00mm, 3,94")