20879-040E-01
DigiKey raktári szám
5378-20879-040E-01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5378-20879-040E-01CT-ND - Vágott szalag (CT)
5378-20879-040E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
20879-040E-01
Leírás
CABLINE-UM RECEPTACLE 40P
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,016" (0,40mm) Felületszerelt, derékszögű arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20879-040E-01 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
1,18µin (0,030µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,060" (1,53mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
Külső védőburkolattal ellátott érintkező
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
100VAC