20849-020E-01
DigiKey raktári szám
5378-20849-020E-01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5378-20849-020E-01CT-ND - Vágott szalag (CT)
5378-20849-020E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
20849-020E-01
Leírás
CABLINE-VS II RECEPTACLE 20P
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű arany
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
1,18µin (0,030µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés magassága
0,032" (0,82mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK - kábel/vezeték
Tulajdonságok
árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
100VAC