20720-015E-02
DigiKey raktári szám
5378-20720-015E-02TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5378-20720-015E-02CT-ND - Vágott szalag (CT)
5378-20720-015E-02DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
20720-015E-02
Leírás
CONN FFC 15POS 0.5MM SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció FFC, FPC csatlakozó érintkezők, fent 0,020" (0,50mm) Felületszerelt, derékszögű
Kategória
Kábelvégződés típusa
Rovátkolt
Gyártó
I-PEX
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorozat
Érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ház anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem anyaga
FFC kábel típusa
FFC, FPC
Tulajdonságok
EMI-árnyékolt, forrasztásos rögzítés
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Névleges feszültség
200V
Csatlakozó/érintkező típusa
érintkezők, fent
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Pozíciók száma
15
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)
Névleges áram (Amper)
0,3A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező bevonatának vastagsága
1,25µin (0,03µm)
FFC, FCB vastagsága
0,33mm
Ház színe
fekete
Lemeztől mért magasság
0,075" (1,90mm)