E3SB39E000006E
DigiKey raktári szám
3186-E3SB39E000006ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3186-E3SB39E000006ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3186-E3SB39E000006EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
E3SB39E000006E
Leírás
XTAL 3225 39MHZ, 10PF
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
39 MHz ±8ppm kristály 10pF 30 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
E3SB39E000006E modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
39 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±8ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)