V7-1Z10E9
DigiKey raktári szám
480-5261-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
V7-1Z10E9
Leírás
SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 277V
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPDT lemezre szerelhető
Kategória
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Működtetési erő
225gf
Sorozat
Kikapcsolási erő
20gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolási pozíció
0,579" (14,7mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Holtjáték
0,047" (1,2mm)
Áramkör
SPDT
Mechanikai hiszterézis
0,010" (0,25mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Túllendülés
0,050" (1,27mm)
Névleges áram (Amper)
25A (AC)
Mechanikai élettartam
10,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
277 V
Elektromos élettartam
100,000 ciklus
Működtető elem típusa
Kerek (tűdugattyú)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C