PX3AN2BS250PAAAX
DigiKey raktári szám
480-6715-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX3AN2BS250PAAAX
Leírás
PRESSURE TRANSDUCER 250PSIA NPT
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 250psi (1723,69kPa) Abszolút Apa - 1/8" (3,18mm) NPT 0,5V ~ 4,5V henger
Kategória
Pontosság
±1%
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V
Sorozat
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 1/8" (3,18mm) NPT
Csomagolás
Doboz
Csatlakozócsonk kialakítása
Menetes
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
Hőmérséklet-kompenzált
Felhasználás
Ipari automatizálás
Végződtetés módja
csatlakozó
Nyomás típusa
Abszolút
Max. nyomás
450psi (3102,64kPa)
Üzemi nyomás
250psi (1723,69kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
analóg feszültség
Tokozás
henger
Kimenet
0,5V ~ 4,5V