PX3AF1BH200PSAAX
DigiKey raktári szám
480-6710-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PX3AF1BH200PSAAX
Leírás
PRESSURE TRANSDUCER 200PSI UNF 7
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 200psi (1378,95kPa) Szigetelt mérőműszer Anya - 7/16" (11,11mm) UNF Schrader 0,5V ~ 4,5V henger
Kategória
Pontosság
±1%
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Tápfeszültség
4,75V ~ 5,25V
Sorozat
Csatlakozónyílás mérete
Anya - 7/16" (11,11mm) UNF Schrader
Csomagolás
Doboz
Csatlakozócsonk kialakítása
Menetes
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
Hőmérséklet-kompenzált
Felhasználás
Ipari automatizálás
Végződtetés módja
csatlakozó
Nyomás típusa
Szigetelt mérőműszer
Max. nyomás
450psi (3102,64kPa)
Üzemi nyomás
200psi (1378,95kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
analóg feszültség
Tokozás
henger
Kimenet
0,5V ~ 4,5V