NSCSSNN100PDUNV
NSCSSNN100PDUNV
DigiKey raktári szám
480-3801-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSCSSNN100PDUNV
Leírás
SENSOR 100PSID .1725V 4SIP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő ±100psi (±689,48kPa) differenciális 0mV ~ 172,5mV (5V) 4-SIP modul
Kategória
Pontosság
±0,25%
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Tápfeszültség
1,5V ~ 12V
Sorozat
Csatlakozócsonk kialakítása
Csatlakozó nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Max. nyomás
±250psi (±1723,69kPa)
Felhasználás
Áramköri lapra rögzíthető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Nyomás típusa
differenciális
Rögzítés módja
Furatszerelt
Üzemi nyomás
±100psi (±689,48kPa)
Tokozás
4-SIP modul
Kimenet típusa
Wheatstone-híd
Gyártói tokozás
4-SIP
Kimenet
0mV ~ 172,5mV (5V)