NGCMB10AX07C
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
NGCMB10AX07C
DigiKey raktári szám
480-6494-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NGCMB10AX07C
Leírás
SWITCH SNAP ACT DPST 10MA 30MV
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló DPST-NO/NC lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NGCMB10AX07C modellek
Kategória
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Működtetési erő
1122gf
Sorozat
Kikapcsolási erő
306gf
Csomagolás
Ömlesztve
Kapcsolási pozíció
0,083" (2,1mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Holtjáték
0,083" (2,1mm)
Áramkör
DPST-NO/NC
Mechanikai hiszterézis
0,047" (1,2mm)
Kapcsolási mód
BE-(BE), KI-(BE)
Túllendülés
0,193" (4,9mm)
Névleges áram (Amper)
10mA (DC)
Mechanikai élettartam
5,000,000 ciklus
Névleges DC feszültség
30 mV
Elektromos élettartam
500,000 ciklus
Működtető elem típusa
Görgős dugattyú
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 75°C