MPRLL0025PA00001A
DigiKey raktári szám
480-MPRLL0025PA00001ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
480-MPRLL0025PA00001ACT-ND - Vágott szalag (CT)
480-MPRLL0025PA00001ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPRLL0025PA00001A
Leírás
SENSOR 25PSIA 0.1" I2C
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 25psi (172,37kPa) Abszolút Apa - 0,1" (2,5mm) cső I2C 12-SMD, kivezetés nélküli, felső csatlakozócsonkos
Kategória
Pontosság
±0,25%
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
Sorozat
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,1" (2,5mm) cső
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatlakozócsonk kialakítása
Szögmentes
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Felhasználás
Áramköri lapra rögzíthető
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Nyomás típusa
Abszolút
Max. nyomás
60psi (413,69kPa)
Üzemi nyomás
25psi (172,37kPa)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C