HSCMANN100PGAA3
HSCMANN100PGAA3
DigiKey raktári szám
480-5388-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSCMANN100PGAA3
Leírás
SENSOR 100PSIG 0.19" 2.97V 8SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomásérzékelő 100psi (689,48kPa) Szellőztetett mérőműszer Apa - 0,19" (4,93mm) cső 0,33V ~ 2,97V 8-SMD, J-kivezetés, felső csatlakozócsonkos
Kategória
Tápfeszültség
3V ~ 3,6V
Gyártó
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Csatlakozónyílás mérete
Apa - 0,19" (4,93mm) cső
Sorozat
Csatlakozócsonk kialakítása
hornyolt
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
erősített kimenet, Hőmérséklet-kompenzált
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
J-kivezetés
Felhasználás
Áramköri lapra rögzíthető
Max. nyomás
250psi (1723,69kPa)
Nyomás típusa
Szellőztetett mérőműszer
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Üzemi nyomás
100psi (689,48kPa)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
analóg feszültség
Tokozás
8-SMD, J-kivezetés, felső csatlakozócsonkos
Kimenet
0,33V ~ 2,97V
Gyártói tokozás
8-SMD
Pontosság
±0,25%