CSSV1500N-155
DigiKey raktári szám
480-CSSV1500N-155-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSSV1500N-155
Leírás
CURRENT SENSOR 1500A
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 1500A 1 Csatorna áramérzékelő Kétirányú modul, egyutas
Kategória
Kimenet
CAN-busz
Gyrt.
Frekvencia
0, 50Hz ~ 60Hz
Sorozat
Pontosság
±0,5%
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
6V ~ 18V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
200mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C