CSNV500M-324
DigiKey raktári szám
480-CSNV500M-324-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSNV500M-324
Leírás
CURRENT SENSOR HE/CL 500A
Részletes leírás
áramérzékelő 500A 1 Csatorna Hall-effektus, Zárt hurok Kétirányú modul, egyutas
EDA / CAD modellek
CSNV500M-324 modellek
Kategória
Frekvencia
DC ~ 200kHz
Gyrt.
Linearitás
±0,1%
Sorozat
Pontosság
±0,5%
Tápfeszültség
7V ~ 18V
Alkatrész státusza
Aktív
Válaszidő
200ns
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
250mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C