CSNV1500N-356
DigiKey raktári szám
480-CSNV1500N-356-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSNV1500N-356
Leírás
CURRENT SENSOR HE/CL 1500A
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 1500A 1 Csatorna Hall-effektus, Zárt hurok Kétirányú modul, egyutas
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSNV1500N-356 modellek
Kategória
Kimenet
CAN-busz
Gyrt.
Pontosság
±1%
Sorozat
Tápfeszültség
7V ~ 18V
Csomagolás
Doboz
Max. üzemi áram
200mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C